Wczytuję dane...

Pompa Ciepła CLIVET MONOBLOK WiSAN-YME 1 S 5.1 10kW

średnia: 3.0  ocen: 1
Ocena - 3.0/5 (1 opinii)
Produkt dostępny!
62 szt.
Wysyłka w 72 h
Model: WiSAN-YME 1 S 5.1 10kW
Kod producenta: WiSAN-YME 1 S 5.1 10kW
Wysyłka: Wysyłka gratis!
13107.49 PLN - netto
16122.21 PLN - brutto

Pompa Ciepła CLIVET MONOBLOK WiSAN-YME 1 S 5.1 10kW

Pompa Ciepła Powietrze-Woda Clivet, moc 10 kW
Nowoczesne rozwiązanie dla wymagających - pompa ciepła powietrze-woda marki Clivet o mocy 10 kW - urządzenie o sporej mocy, wykonane w technologii inwerterowej. Wykorzystanie najnowszych rozwiązań technologicznych, wbudowana grzałka górnego źródła i ekologiczny czynnik chłodzący R32, gwarantują skuteczność nawet w najbardziej surowych warunkach klimatycznych.
5-letnia gwarancja, darmowa aplikacja mobilna i moduł Wi-Fi to standard, jakiego można spodziewać się po produktach marki Clivet. Pompa ciepła 10 kW to doskonałe, kompleksowe rozwiązanie dla osób pragnących zmodernizować istniejący system grzewczy lub instalować nowy. Gwarancja produktu jest obsługiwana w Polsce, a odbiór instalacji pompy jest dokonywany przez akredytowanego serwisanta, co daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.

WYRÓŻNIKI
• Pompa ciepła Clivet o mocy 10 kW jest idealna dla większych obiektów, zapewniając ogrzewanie, chłodzenie oraz ciepłą wodę użytkową.
• Pompa gwarantuje cichą pracę, co jest kluczowe dla komfortu użytkowników, a wygodny dostęp do podzespołów ułatwia prace serwisowe.
• Urządzenie Clivet posiada 5-letnią gwarancję, a także bezpłatną aplikację mobilną i moduł Wi-Fi, umożliwiające łatwą kontrolę i zarządzanie pompą.
• Pompa wyposażona jest w 9 krzywych grzewczych, co pozwala na optymalne dostosowanie do potrzeb użytkownika.
• Pompa ciepła Clivet o mocy 10 kW bazuje na podzespołach najwyższej jakości, co gwarantuje długą żywotność i niezawodność urządzenia.

O PRODUCENCIE
Włoski Clivet, działający na rynku od ponad 30 lat, pierwotnie skoncentrował swoją działalność na produkcji agregatów chłodniczych i pomp ciepła. Z upływem czasu, firma rozszerzyła swoje kompetencje, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania, takie jak systemy wykorzystujące jednostki dachowe, pompy ciepła z pętlą wodną oraz systemy rezydencjalne. Od momentu przyłączenia się do Grupy Midea w 2016 roku, oferta Clivet stała się jeszcze bardziej różnorodna, obejmując pakiety mono i multi split, pompy ciepła, systemy VRF oraz agregaty chłodnicze.

Zarówno w projektowaniu, jak i instalacji, specjalistyczne systemy Clivet są niezwykle cenione. Produkty te znacząco optymalizują inwestycje, zmniejszają koszty eksploatacji i zwiększają efektywność energetyczną budynków, jednocześnie dbając o minimalizację wpływu na środowisko.

Polecamy