Wczytuję dane...
O sklepie

Hurtownia paneli fotowoltaicznych

Megawat to hurtownia paneli fotowoltaicznych działająca na rynku od 2019 roku. Stworzyliśmy ofertę, która odpowiada na potrzeby klientów. Wieloletnie doświadczenie i posiadana wiedza sprawiają, że jesteśmy specjalistami w swoim fachu. Na bieżąco śledzimy zachodzące na rynku zmiany i nieustannie poszerzamy swój asortyment. Wszystko po to, by nasi klienci mogli mieć pewność, że decydując się na współpracę z nami i zakupy w naszej hurtowni PV zyskają to, co najlepsze.


Kilka słów o założycielu hurtowni OZE


Założycielem hurtowni PV Megawat jest Sławomir Kmiecik, związany z branżą OZE już od 25 lat. Doświadczenie zdobywał u największych dystrybutorów zarówno w Polsce, jak i zagranicą: TIM, Alfa-Elektro, Grodno, gdzie piastował stanowiska przedstawiciela handlowego, a później dyrektora oddziałów w Wałbrzychu i Jeleniej Górze. Na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta, dlatego dokłada wszelkich starań, by każdy aspekt związany z działaniem firmy był na najwyższym poziomie – zarówno pod względem asortymentu, jak i obsługi.

Hurtownia PV – przez Internet i stacjonarnie

Oddział naszej hurtowni PV znajduje się w Wałbrzychu przy ulicy Wrocławskiej 141. Posiadamy pełną ofertę komponentów do fotowoltaiki dostępnych od ręki. Jednak nasz sklep online z instalacjami fotowoltaicznymi umożliwia nam dotarcie do klientów z całej Polski! Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia przygotowanej oferty. W razie pytań prosimy o kontakt. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości, udzielimy fachowych porad oraz pomożemy przy wyborze idealnych paneli słonecznych.