Wczytuję dane...
O sklepie

Hurtownia paneli fotowoltaicznych

Megawat to hurtownia paneli fotowoltaicznych działająca na rynku od 2019 roku. Stworzyliśmy ofertę, która odpowiada na potrzeby klientów. Wieloletnie doświadczenie i posiadana wiedza sprawiają, że jesteśmy specjalistami w swoim fachu. Na bieżąco śledzimy zachodzące na rynku zmiany i nieustannie poszerzamy swój asortyment. Wszystko po to, by nasi klienci mogli mieć pewność, że decydując się na współpracę z nami i zakupy w naszej hurtowni PV zyskają to, co najlepsze.

Hurtownia paneli fotowoltaicznych

Hurtownia PV – przez Internet i stacjonarnie

Oddział naszej hurtowni PV znajduje się w Wałbrzychu przy ulicy Wrocławskiej 141. Posiadamy pełną ofertę komponentów do fotowoltaiki dostępnych od ręki. Jednak nasz sklep online z instalacjami fotowoltaicznymi umożliwia nam dotarcie do klientów z całej Polski! Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia przygotowanej oferty. W razie pytań prosimy o kontakt. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości, udzielimy fachowych porad oraz pomożemy przy wyborze idealnych paneli słonecznych.

Hurtownia paneli fotowoltaicznych

Sprzedaż fotowoltaiki to nie wszystko

Bardzo ważną częścią naszej pracy jest doradztwo techniczne.  Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy z wieloletnim stażem. Swoje doświadczenie przez lata zdobywali w firmach zajmujących się nie tylko sprzedażą oraz montażem fotowoltaiki, ale również handlem hurtowym artykułami elektro-energetycznymi. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by osiągać zadowolenie naszych klientów. Zrobimy wszystko, by wybrane panele słoneczne były maksymalnie wydajne i niezawodnie działały przez wiele lat. Przygotowaną przez nas ofertę można zobaczyć w sklepie internetowym lub stacjonarnie. Nasza hurtownia mieści się w Wałbrzychu przy ulicy Wrocławskiej 141.

Sprzedaż fotowoltaiki to nie całość naszej działalności. Zaopatrujemy lokalne firmy instalacyjne w pełną gamę materiałów elektrycznych. W ofercie można znaleźć oświetlenie, kable i przewody, aparaturę modułową, automatykę przemysłową, rozdzielnice, systemy tras kablowych, a także osprzęt instalacyjny. Specjalizujemy się również w sprzedaży ogrzewania, monitoringu, alarmów, systemów bramowych i domofonowych. Bardzo szeroki asortyment to nasz atut i w każdej kategorii produktów oferujemy doradztwo techniczne oraz szkolenia dla instalatorów.  Serdecznie zachęcamy do współpracy i odwiedzin naszej firmy.