Wczytuję dane...

Regulator temperatury H20 programowalny WiFI (szary)

średnia: 0.0  ocen: 0
Ocena - 0.0/5 (0 opinii)
Produkt dostępny!
55 szt.
Wysyłka w 72 godzin
Model: 5904326931855
Kod producenta: 5904326931855
Wysyłka od: 25.00 PLN
322.20 PLN - netto
396.31 PLN - brutto

Regulator programowalny Thermeco H20 z WiFi w kolorze czarnym

Nowoczesny regulator temperatury Thermeco H20 z funkcją WiFi w kolorze szarym, to intuicyjny termostat nowej generacji, oferujący doskonałe rozwiązanie do skutecznego sterowania ogrzewaniem w Twoim domu. Jego głównym przeznaczeniem jest współpraca z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym.

Regulator Thermeco H20 wyposażony został w atrakcyjny, kolorowy ekran, który jednocześnie jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Na ekranie tym wyświetlana jest aktualna temperatura pomieszczenia, pogoda, ustawienia oraz status działania termostatu, co pozwala na szybką i wygodną kontrolę parametrów. Wyjątkową cechą tego modelu termostatu jest aluminiowa gałka, która dodaje mu ekskluzywnego wyglądu, dzięki czemu termostat prezentuje się nowocześnie i elegancko. Pokrętło zapewnia wygodne sterowanie i pozwala na szybkie dostosowanie temperatury do preferencji użytkownika. Regulator współpracuje z dwoma czujnikami, podłogowym oraz powietrznym. Dzięki temu zapewniona jest precyzyjna kontrola temperatury zarówno na poziomie podłogi, jak i w całym pomieszczeniu, gwarantując optymalne warunki termiczne w Twoim domu. Oba czujniki znajdują się w zestawie.

Regulator H20 posiada funkcję zdalnego sterowania za pomocą aplikacji na smartfonie. np. spoza domu, podczas pierwszej konfiguracji należy go połączyć z siecią WiFi. Termostat można łatwo zintegrować z inteligentnym domem, korzystając z aplikacji Tuya Smart lub Smartlife na urządzeniach z systemem iOS i Android. Dzięki temu można ustawić temperaturę nawet będąc po drugiej stronie świata.

Regulator Thermeco H20 jest również kompatybilny z popularnymi asystentami głosowymi, takimi jak Asystent Google i Amazon Alexa, co pozwala na wygodne sterowanie termostatem za pomocą prostych poleceń głosowych. To nie tylko wygodne rozwiązanie, ale również pozwala zmniejszyć koszty energii.

DANE TECHNICZNE

Dane techniczne
Producent THERMECO
Napięcie zasilania ~230V
Stopień ochrony IP 20
Gwarancja 2 lata
EAN 5904326931855
Kontrolowany zakres temperatur od +5oC do +45oC
Kolor termostatu H20 Szary
Typ sterowania regulatora programowalny z WiFi
Zastosowanie Ogrzewanie podłogowe, Piece akumulacyjne
Funkcje Dowolna aktywacja czujników, Ekran LCD, Funkcja przeciwzamrożeniowa, On/Off, Program tygodniowy, Sterowanie WiFi, Aktualna pogoda, Zegar
Montaż regulatora podtynkowy
Współpraca z czujnikiem Podłogowym, Powietrznym
Obciążalność 3600 W
Ilość kontrolowanych stref 1
Dokładność pomiaru temp. 0,5oC
Czujnik w komplecie Tak
Polecamy