Kanał instalacyjny 150x60 WDK60150RW biały 6191231 /2m/
średnia: 0.0  ocen: 0
Ocena - 0.0/5 (0 opinii)
Produkt dostępny!
147 szt.
Wysyłka w 24 h
Model: 6191231
Kod producenta: 6191231
EAN: 4012196491230
Producent: obo bettermann
Wstęp
Korzyści
  • Symetryczny, prostokątny kształt ułatwiający montaż i dopasowanie
  • Montaż pokrywy za pomocą praktycznej obejmy dla szybkiego i bezpiecznego zamocowania
  • Perforacja montażowa w części dolnej pozwalająca na łatwe mocowanie kanału do podłoża
  • Wbudowane klamry kablowe pomagają w uporządkowaniu kabli i zwiększają porządek w instalacji
  • Wysoka jakość tworzywa PVC zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne
  • Produkt o wadze około 3,420 kg, gwarantujący stabilność konstrukcji
Zastosowanie
Specyfikacja techniczna
  • Model / kod: 6191231
  • Producent: OBO BETTERMANN
  • Kategoria: Kanały instalacyjne
  • Materiał: Tworzywo sztuczne PVC
  • Kolor: Śnieżnobiały (RAL 9010)
  • Wymiary: szerokość 150 mm, głębokość 60,5 mm, długość 2000 mm