Blok dystrybucyjny 1P 6x10-35mm2 TD 100/125A 563820
średnia: 0.0  ocen: 0
Ocena - 0.0/5 (0 opinii)
Produkt dostępny!
3 szt.
Wysyłka w 24 h
Model: TD-100-125A
Kod producenta: TD-100-125A
EAN: 3479775638201
Producent: erico
Blok dystrybucyjny 1P 6x10-35mm2 TD 100/125A 563820 - niezawodne rozdzielenie energii
Korzyści stosowania bloku dystrybucyjnego ERICO TD-100-125A
  • Bezpieczne połączenia śrubowe zapewniające trwałość i niezawodność instalacji
  • Osłona izolacyjna chroniąca przed przypadkowym dotykiem, zwiększająca bezpieczeństwo użytkowania
  • Kompaktowe wymiary (90x90x50 mm) ułatwiające montaż w standardowych rozdzielnicach
  • Wysoka obciążalność prądowa - 125 A umożliwia zastosowanie w wymagających instalacjach
  • Uniwersalność podłączeń - 6 punktów łączących przewody o przekroju 10-35 mm²
  • Niska waga (ok. 0,200 kg) ułatwiająca transport i instalację
Zastosowanie bloku dystrybucyjnego
Specyfikacja techniczna
  • Producent: ERICO
  • Model/Kod: TD-100-125A
  • Liczba biegunów: 1
  • Prąd znamionowy: 125 A
  • Łączna liczba podłączeń: 6
  • Podłączenia przewodów < 6 mm²: 5 szt.
  • Podłączenia przewodów 25 mm²: 1 szt.
  • Sposób montażu: śruba
  • Rodzaj połączenia: śrubowy
  • Osłona izolacyjna: tak
  • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 50 x 90 x 90 mm
  • Waga: ok. 0,200 kg
Gwarancja
FAQ - najczęściej zadawane pytania
  • Jakie przewody można podłączyć do bloku? - Produkt umożliwia podłączenie przewodów o przekroju od 10 mm² do 35 mm², z możliwością 5 podłączeń poniżej 6 mm² oraz 1 podłączenia 25 mm².