Przekaźnik elektromagnetyczny 12V AC/DC 2x8A PEM-02/012 EXT10000095
średnia: 0.0  ocen: 0
Ocena - 0.0/5 (0 opinii)
Produkt dostępny!
1 szt.
Wysyłka w 24 h
Model: EXT10000095
Kod producenta: EXT10000095
EAN: 5903669007869
Producent: zamel
Przekaźnik elektromagnetyczny 12V AC/DC 2x8A PEM-02/012 EXT10000095 marki ZAMEL
Przekaźnik elektromagnetyczny PEM-02/012 to wysokiej jakości urządzenie instalacyjne przeznaczone do montażu na szynie DIN. Produkt działa przy napięciu zasilającym 12V AC/DC i charakteryzuje się mechaniczną funkcją, dzięki czemu jest niezawodny w różnorodnych zastosowaniach elektrycznych.
Korzyści stosowania przekaźnika PEM-02/012
  • Montaż na standardowej szynie DIN ułatwiający integrację w instalacji elektrycznej
  • Uniwersalne zasilanie i sterowanie na napięciu 12V AC/DC
  • Dwa styki przełączne o maksymalnym prądzie znamionowym 8A każdy
  • Możliwość sterowania oprawami o wysokim poborze mocy - do 1000W dla żarówek
  • Kompatybilny z różnymi rodzajami świetlówek, w tym z kompensacją DUO i równoległą
  • Bardzo kompaktowa szerokość - tylko 1 moduł w systemie instalacyjnym
  • Niska waga ok. 0,080 kg zapewnia łatwość montażu i transportu
Zastosowanie przekaźnika elektromagnetycznego PEM-02/012
Przekaźnik doskonale sprawdzi się w instalacjach automatyki budynkowej i przemysłowej, gdzie potrzebne jest precyzyjne i niezawodne załączanie obwodów elektrycznych o zasilaniu 12V AC/DC. Idealny do sterowania oświetleniem – zarówno tradycyjnym, jak i świetlówkowym – oraz innymi odbiornikami wymagającymi mechanicznego przekaźnika o wysokiej zdolności łączeniowej.
Specyfikacja techniczna
  • Producent: ZAMEL
  • Kod/model: EXT10000095
  • Napięcie zasilania: 12 V AC/DC
  • Napięcie sterowania: 12 V AC/DC
  • Prąd znamionowy: 8 A na styk
  • Liczba styków przełącznych: 2
  • Maksymalna moc żarówek: 1000 W
  • Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek: 250 VA
  • Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek z kompensacją DUO: 500 VA
  • Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek z kompensacją równoległą: 375 VA
  • Funkcja: mechaniczny przekaźnik
  • Sposób montażu: szyna DIN
  • Częstotliwość napięcia sterowania: 50 Hz
  • Głębokość wbudowania: 66 mm