Układ gwiazda-trójkąt 37kW 70A 400V AC-3 SDAINLM70 239895
Produkt dostępny!
1 szt.
Wysyłka w 24 h
Model: 239895
Kod producenta: 239895
EAN: 4015082398958
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: eaton
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] od: 230
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] do: 230
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] od: 240
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] do: 240
Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]: 37