Redukcja korytka 200mm 100mm 42mm RKLL200/100H42 144520
średnia: 0.0  ocen: 0
Ocena - 0.0/5 (0 opinii)
Produkt dostępny!
20 szt.
Wysyłka w 24 h
Model: 144520
Kod producenta: 144520
EAN: 5900993073713
Producent: Baks