Stycznik mocy 3P 6A 2,2kW przy 400VAC AC3, cewka 230VAC 50/60Hz, 0Z 1R 11BG0601A230
średnia: 0.0  ocen: 0
Ocena - 0.0/5 (0 opinii)
Produkt dostępny!
6 szt.
Wysyłka w 24 h
Model: 11BG0601A230
Kod producenta: 11BG0601A230
EAN: 8013975080269
Producent: lovato
Rodzaj napięcia sterowania: AC
Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Połączenie śrubowe
Wersja modułowa: Nie
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V]: 230
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V]: 230
Liczba styków pomocniczych rozwiernych: 1
Liczba styków pomocniczych zwiernych: 0
Liczba styków głównych rozwiernych: 0
Liczba styków głównych zwiernych: 3
Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]: 2.2000
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V [A]: 16
Znamionowy prąd pracy Ie przy AC-3, 400 V [A]: 6