Układ rozruchowy 7,5kW 16A 230V MSC-D-16-M15(230V50HZ) 100414
średnia: 0.0  ocen: 0
Ocena - 0.0/5 (0 opinii)
Produkt dostępny!
3 szt.
Wysyłka w 24 h
Model: 100414
Kod producenta: 100414
EAN: 4015081003914
Producent: eaton
Stopień ochrony (IP): IP20
Rodzaj napięcia sterowania: AC
Z wyzwalaczem zwarciowym: Tak
Z obsługą magistrali: Nie
Funkcja: Rozruch bezpośredni
Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Połączenie śrubowe
Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] od: 10
Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] do: 16
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] od: 230
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] do: 230
Typ koordynacji: 1
Znamionowy prąd pracy Ie [A]: 15.2000
Znamionowy warunkowy prąd zwarciowy Iq [kA]: 50
Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]: 7.5000