Przekaźnik instalacyjny 1P 16A 110V AC/DC PK-1P-110V
średnia: 0.0  ocen: 0
Ocena - 0.0/5 (0 opinii)
Produkt dostępny!
1 szt.
Wysyłka w 24 h
Model: PK-1P-110V
Kod producenta: PK-1P-110V
EAN: 5908312595687
Producent: f&f
Stopień ochrony (IP): IP20
Rodzaj napięcia sterowania: AC/DC
Z wymuszonym prowadzeniem styku: Nie
Rodzaj styku: Pojedynczy
Kompletny z gniazdem: Nie
Rodzaj połączenia elektrycznego: Połączenie śrubowe
Z odłączalnymi zaciskami: Nie
Polaryzacja napędu: Niespolaryzowany
Tryb przełączania napędu: Monostabilny
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] od: 110
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] do: 110
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC [V] od: 110
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC [V] do: 110
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] od: 110
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] do: 110