Układ gwiazda-trójkąt 30kW 55A 400V AC-3 SDAINLM55 278411
Produkt dostępny!
3 szt.
Wysyłka w 24 h
Model: 278411
Kod producenta: 278411
EAN: 4015082784119
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: eaton
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] od: 230
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] do: 230
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] od: 240
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] do: 240
Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]: 30