Układ gwiazda-trójkąt 22kW 45A 400V AC-3 SDAINLM45 278386
średnia: 0.0  ocen: 0
Ocena - 0.0/5 (0 opinii)
Produkt dostępny!
3 szt.
Wysyłka w 24 h
Model: 278386
Kod producenta: 278386
EAN: 4015082783860
Producent: eaton
Stopień ochrony (IP): IP00
Rodzaj napięcia sterowania: AC
Funkcja: Układ gwiazda-trójkąt
Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Połączenie śrubowe
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] od: 230
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] do: 230
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] od: 240
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] do: 240
Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]: 22