PRZEWÓD KONCENTRYCZNY TRISET-113 75 Om PE+żel Fca klasa A 1,13/4,8/6,8 100 dB
średnia: 0.0  ocen: 0
Ocena - 0.0/5 (0 opinii)
Produkt dostępny!
3703 szt.
Wysyłka w 24 h
Model: PRZEWÓD KONCENTRYCZNY TRISET 113 ŻELOWANY
Kod producenta: 9370
EAN: 5907634500683
Producent: dipol
Wstęp
Korzyści
  • Niska tłumienność - minimalizuje straty sygnału podczas przesyłu.
  • Doskonałe dopasowanie impedancji - zapewnia stabilną jakość sygnału i minimalizuje zakłócenia.
  • Solidna budowa rdzenia miedzianego - gwarantuje trwałość i wydajność przewodu.
Zastosowanie
Specyfikacja techniczna
  • Impedancja: 75 Om ±3%
  • Rdzeń miedziany: średnica 1,13 mm ±0,03
  • Dielektryk fizycznie spieniany: grubość 1,83 mm ±0,05; średnica 4,8 mm ±0,1
  • Owalność przekroju (odkształcenie): ±2%
  • Ekran: folia aluminiowa PET folia aluminiowa (9+23+9 μm), szerokość 18 mm ±0,3, zakładka >3 mm ±0,5
  • Oplot: 24 żyły po 0,12 mm ±0,01, kąt nawinięcia 23°
  • Płaszcz zewnętrzny: PE, grubość 0,8 mm ±0,1, średnica 6,8 mm +0,20/-0,05, kolor czarny
  • Rezystancja kabla (w 20°C): 16,85 Om/km ±0,5
  • Pojemność: 52 pF/m ±1,5
  • Rezystancja izolacji: 2000 MΩ/km ±3%
  • Współczynnik skrócenia fali: 84% ±1%