Model: SOF-20KTL-X-G3
Kod producenta: SOF-20KTL-X-G3
EAN: SOF-20KTL-X-G3
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: sofar solar
Inwerter SOFAR 20KTL-X-G3 Trójfazowy z podwójnym MPPT
Kluczowe korzyści
  • Wysoka moc znamionowa – aż 20 kW, co pozwala zasilać rozbudowane instalacje PV.
  • Wysoka sprawność do 98,75% – maksymalne wykorzystanie energii słonecznej.
  • Możliwość rozbudowy o moduły komunikacji Wi-Fi lub GPRS dla jeszcze wygodniejszego zarządzania.
Zastosowanie w polskich warunkach
Specyfikacja techniczna
  • Maksymalna moc wejściowa DC: 30 000 Wp
  • Napięcie rozruchu DC: 160 V
  • Maksymalne napięcie wejściowe DC: 1100 V
  • Maksymalny prąd wejściowy na MPPT: 26 A (x2)
  • Moc znamionowa AC: 20 000 W
  • Maksymalna moc wyjściowa AC: 22 000 VA
  • Maksymalna wydajność: 98,75%
  • Możliwość długotrwałego przeciążenia do 110%