Model: ZE-4-12-70330E
Kod producenta: ZE-4-12-70330E
EAN: ZE-4-12-70330E
Mostek trapezowy z taśmą EPDM o wymiarach 70x115x330 mm
Mostek trapezowy o wysokości 70 mm i długości 330 mm przeznaczony do montażu instalacji fotowoltaicznych na dachach pokrytych blachą trapezową. Wykonany z lekkiego aluminium, wyposażony w taśmę EPDM zapewnia skuteczną ochronę przed uszkodzeniami dachu podczas instalacji.
Kluczowe korzyści
  • Zabezpieczenie dachu przed przebiciem i uszkodzeniem podczas montażu
  • Wytrzymała konstrukcja z anodowanego aluminium
  • Taśma EPDM zwiększa szczelność i izolację montażową
  • Uniwersalne zastosowanie z wpustami z kulką i nakrętkami kwadratowymi
  • Łatwa i szybka instalacja dzięki optymalnym wymiarom
Zastosowanie w polskich warunkach
Specyfikacja techniczna
  • Wysokość mostka: 70 mm
  • Szerokość mostka: 115 mm
  • Długość: 330 mm