Wczytuję dane...

Falownik Inwerter PV Sofar 3KTLM-G3 1f 2xMPPT

średnia: 0.0  ocen: 0
Ocena - 0.0/5 (0 opinii)
Produkt dostępny!
11 szt.
Wysyłka w 72 h
Model: 3KTLM-G3
Wysyłka od: 25.00 PLN
Producent: sofar
1714.65 PLN - netto
2109.02 PLN - brutto

Inwerter Sofar Solar 3KTLM-G3 dzięki wysokiej sprawności, intuicyjnej i szybkiej instalacji, a także 12-letniej gwarancji w standardzie, zyskuje dużą popularność na polskim rynku. Inwertery Sofar Solar zbudowane są z najwyższej jakości komponentów elektronicznych czołowych producentów jak m.in.: IGBT: Fairchild Semiconductor/Infineon, IC: On Semi / Texas Instruments, kondensatory: Nippon Chemi-Con/nichicon oraz MCU: Texas Instruments/ NXP.


Sofar Solar serii KTLM-G3 to jednofazowy nowoczesny inwerter. Został tak zaprojektowany, aby był lekki i kompaktowy w budowie oraz cichy, praca bez wiatraków. Opcjonalnie falownik może być wyposażony w funkcję wykrywania łuku elektrycznego AFCI. Falownik dopuszcza przeciążenie na wejściu do 150%. Seria KTLM-G3 doskonale sprawdzi się do budowy solarnych instalacji dachowych oraz małych elektrowni gruntowych. Stopień ochrony IP65 umożliwia montaż inwertera na zewnątrz budynku.

Falowniki SOFAR serii KTLM-G3 mogą być używane tylko z modułami fotowoltaicznymi, które nie wymagają uziemienia jednego z biegunów.

Polecamy