Wczytuję dane...

Regulator temperatury H20 programowalny WiFI (czarny)

średnia: 0.0  ocen: 0
Ocena - 0.0/5 (0 opinii)
Produkt dostępny!
58 szt.
Wysyłka w 72 h
Model: 5904326931862
Kod producenta: 5904326931862
Wysyłka od: 25.00 PLN
322.20 PLN - netto
396.31 PLN - brutto

Regulator programowalny Thermeco H20 z WiFi w kolorze czarnym

Nowoczesny regulator temperatury Thermeco H20 z funkcją WiFi w kolorze czarnym, to intuicyjny termostat nowej generacji, oferujący doskonałe rozwiązanie do skutecznego sterowania ogrzewaniem w Twoim domu. Jego głównym przeznaczeniem jest współpraca z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym.

Regulator Thermeco H20 wyposażony został w atrakcyjny, kolorowy ekran, który jednocześnie jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Na ekranie tym wyświetlana jest aktualna temperatura pomieszczenia, pogoda, ustawienia oraz status działania termostatu, co pozwala na szybką i wygodną kontrolę parametrów. Wyjątkową cechą tego modelu termostatu jest aluminiowa gałka, która dodaje mu ekskluzywnego wyglądu, dzięki czemu termostat prezentuje się nowocześnie i elegancko. Pokrętło zapewnia wygodne sterowanie i pozwala na szybkie dostosowanie temperatury do preferencji użytkownika. Regulator współpracuje z dwoma czujnikami, podłogowym oraz powietrznym. Dzięki temu zapewniona jest precyzyjna kontrola temperatury zarówno na poziomie podłogi, jak i w całym pomieszczeniu, gwarantując optymalne warunki termiczne w Twoim domu. Oba czujniki znajdują się w zestawie.

Regulator H20 posiada funkcję zdalnego sterowania za pomocą aplikacji na smartfonie. np. spoza domu, podczas pierwszej konfiguracji należy go połączyć z siecią WiFi. Termostat można łatwo zintegrować z inteligentnym domem, korzystając z aplikacji Tuya Smart lub Smartlife na urządzeniach z systemem iOS i Android. Dzięki temu można ustawić temperaturę nawet będąc po drugiej stronie świata.

Regulator Thermeco H20 jest również kompatybilny z popularnymi asystentami głosowymi, takimi jak Asystent Google i Amazon Alexa, co pozwala na wygodne sterowanie termostatem za pomocą prostych poleceń głosowych. To nie tylko wygodne rozwiązanie, ale również pozwala zmniejszyć koszty energii.

DANE TECHNICZNE

Producent THERMECO
Napięcie zasilania ~230V
Stopień ochrony IP 20
Gwarancja 2 lata
EAN 5904326931862
Kontrolowany zakres temperatur od +5oC do +45oC
Kolor termostatu H20 Czarny
Typ sterowania regulatora programowalny z WiFi
Zastosowanie Ogrzewanie podłogowe, Piece akumulacyjne
Funkcje Dowolna aktywacja czujników, Ekran LCD, Funkcja przeciwzamrożeniowa, On/Off, Program tygodniowy, Sterowanie WiFi, Aktualna pogoda, Zegar
Montaż regulatora podtynkowy
Współpraca z czujnikiem Podłogowym, Powietrznym
Obciążalność 3600 W
Ilość kontrolowanych stref 1
Dokładność pomiaru temp. 0,5oC
Czujnik w komplecie Tak
Polecamy