Grzejnik PURMO CV11 600x700, moc grzewcza: 713W (75/65/20°C), grzejnik stalowy płytowy z podłączeniem dolnym, PURMO Ventil Compact, biały RAL9016 F071106007010300
średnia: 0.0  ocen: 0
Ocena - 0.0/5 (0 opinii)
Produkt dostępny!
127 szt.
Wysyłka w 24 h
Model: F071106007010300
Kod producenta: F071106007010300
EAN: 5907814705822
Producent: purmo
Grzejnik stalowy płytowy PURMO CV11 600x700 - krótki wstęp
Kluczowe korzyści
  • Wysoka moc grzewcza 713 W przy standardowych parametrach 75/65/20°C
  • Solidna konstrukcja ze stali płytowej zapewniająca trwałość i odporność
  • Estetyczne wykończenie w kolorze białym RAL9016, łatwe do dopasowania do wnętrz
  • Dolne podłączenie PURMO Ventil Compact ułatwiające montaż i integrację z instalacją
  • Kompaktowe wymiary (600x700 mm) pozwalające na instalację w różnych pomieszczeniach
  • Stosunkowo lekka konstrukcja - waga 13,95 kg, co ułatwia transport i instalację
Zastosowanie w instalacji i praktyczne korzyści
Specyfikacja techniczna
  • Model: PURMO CV11 600x700
  • Moc grzewcza: 713 W (przy parametrach 75/65/20°C)
  • Wymiary: szerokość 600 mm, głębokość 60 mm, wysokość 700 mm