Kamera HDCVI Dahua HAC-HDBW1200RA-Z-2712-S6
średnia: 0.0  ocen: 0
Ocena - 0.0/5 (0 opinii)
Produkt dostępny!
12 szt.
Wysyłka w 24 h
Model: HAC-HDBW1200RA-Z-2712-S6
Kod producenta: 49601
EAN: 6923172596659
Producent: dahua
n n Kamera HDCVI Dahua HAC-HDBW1200RA-Z-2712-S6n Model: HAC-HDBW1200RA-Z-2712-S6n n n n n n Najważniejsze cechy:n Rozdzielczość Full HD 1080p przy maks. 30 kl./sInteligentne doświetlenie Smart IRZasięg podczerwieni do 60 mFunkcja Super Adapt – automatyczna optymalizacja obrazuObiektyw motozoom 2.7–12 mmObsługa standardów CVI / CVBS / AHD / TVI (przełączalne)Odporność środowiskowa IP67Wandaloodporność IK10Zasilanie 12 V DCn Specyfikacja techniczna:n ParametrSpecyfikacjaPrzetwornik obrazu1/3 CMOSRozdzielczość maks.1920 × 1080 (2 MP)System skanowaniaProgressiveLiczba klatekCVI/AHD/TVI: 1080p@25 fps (PAL), 1080p@30 fps (NTSC); CVBS: 960HRozdzielczości1080p (1920 × 1080), 960HTryb dzień/nocAuto (ICR) / Kolor / B/WBLC / HLC / WDRBLC, HLC, DWDRBalans bieliAuto, Area White BalanceKontrola wzmocnieniaAutoRedukcja szumów3D NRTryb doświetleniaSmart IRLustro (Mirror)TakMaski prywatności8 obszarów prostokątnychWyjście wideoCVI / TVI / AHD / CVBS przez 1 × BNCMinimalne oświetlenie0.01 lux@F1.6 (kolor), 0.001 lux@F1.6 (B/W), 0 lux z IRStosunek S/N>65 dBZasięg IR60 mSterowanie IRAutomatyczneLiczba diod IR3Migawka elektronicznaPAL: 1/25–1/100000 s; NTSC: 1/30–1/100000 sTyp obiektywuMotozoom (motorized vari-focal)AutofocusNieMocowanie obiektywuφ14Ogniskowa2.7–12 mmPrzysłonaF1.6Kąt widzeniaH: 28.3°–98.2°; V: 15.8°–51.9°; D: 32.1°–116.7°Sterowanie przysłonąStałeMinimalna odległość ostrzenia0.8 mDORI (2.7 mm)Detekcja: 47.4 m; Obserwacja: 18.9 m; Rozpoznanie: 9.5 m; Identyfikacja: 4.7 mDORI (12 mm)Detekcja: 155.6 m; Obserwacja: 62.2 m; Rozpoznanie: 31.1 m; Identyfikacja: 15.6 mRegulacja kameryPan: 0°–355°; Tilt: 0°–80°; Rotation: 0°–355°Przełącznik SD/HDMenu OSDTyp obudowyKopułowa wandaloodpornaMateriał obudowyMetalWymiaryΦ126 × 100 mmWaga netto0.63 kgWaga brutto0.81 kgMontażŚcienny, sufitowy, na słupieTemperatura pracy–30°C do +60°CWilgotność pracyStopień ochronyIP67, IK10Odporność antykorozyjnaBasic ProtectionZasilanie12 VDC ±30%Pobór mocyMaks. 8.1 WCertyfikatyCE-LVD, CE-EMC, FCC, ULn n