Przemiennik częstotliwości ATV320 3 fazowe 380/500VAC 50/60Hz 15kW 33A IP20, ATV320D15N4B
średnia: 0.0  ocen: 0
Ocena - 0.0/5 (0 opinii)
Produkt dostępny!
3 szt.
Wysyłka w 24 h
Model: ATV320D15N4B
Kod producenta: ATV320D15N4B
EAN: 3606480931321
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Schneider
Przemiennik częstotliwości ATV320 3 fazowe 380/500VAC 50/60Hz 15kW 33A IP20
Korzyści z zastosowania przemiennika ATV320
  • Precyzyjna regulacja prędkości silników trójfazowych o mocy do 15 kW
  • Wysoka wydajność dzięki znamionowemu prądowi 33 A i napięciu wyjściowemu 440 V
  • Obsługa częstotliwości sieciowej 50/60 Hz z tolerancją ±5%
  • Wbudowane protokoły komunikacyjne MODBUS i CAN ułatwiają integrację z systemami automatyki
  • Łatwa obsługa z wbudowanym panelem sterującym
  • Solidna konstrukcja zapewniająca stopień ochrony IP20
  • Uniwersalne zastosowanie w domach, obiektach handlowych oraz zakładach przemysłowych
Zastosowanie
Specyfikacja techniczna
  • Model: ATV320D15N4B
  • Producent: Schneider
  • Typ przemiennika: Przemiennik napięciowy
  • Napięcie wejściowe: 380-500 V AC, 3-fazowe
  • Częstotliwość sieciowa: 50/60 Hz (±5%)
  • Znamionowa moc wyjściowa: 15 kW
  • Znamionowy prąd wyjściowy: 33 A
  • Znamionowe napięcie wyjściowe: 440 V
  • Maksymalna częstotliwość wyjściowa: 599 Hz
  • Liczba faz wejściowych i wyjściowych: 3
  • Stopień ochrony: IP20
  • Liczba złączy RS485: 2
  • Obsługa protokołów: MODBUS, CAN
  • Waga produktu: około 8,720 kg
  • Wymiary (S x G x W): 180 mm x 232 mm x 330 mm
  • Dozwolone zastosowanie: domy, obiekty handlowe, przemysł
Gwarancja
FAQ
  • Do jakich silników pasuje przemiennik ATV320D15N4B? Przemiennik jest przeznaczony do silników trójfazowych o mocy do 15 kW i znamionowym prądzie do 33 A.
  • Jaki jest stopień ochrony urządzenia? Przemiennik posiada stopień ochrony IP20, co oznacza podstawową ochronę przed dotykiem i ciałami obcymi większymi niż 12 mm.