Procesor komunikacyjny PROFIBUS CM 1242-5 do SIMATIC S7-1200 6GK7242-5DX30-0XE0
średnia: 0.0  ocen: 0
Ocena - 0.0/5 (0 opinii)
Produkt dostępny!
1 szt.
Wysyłka w 24 h
Model: 6GK7242-5DX30-0XE0
Kod producenta: 6GK7242-5DX30-0XE0
EAN: 4019169211222
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: siemens
Procesor komunikacyjny PROFIBUS CM 1242-5 do SIMATIC S7-1200
Korzyści
  • Pełna obsługa protokołu PROFIBUS gwarantująca stabilną i szybką transmisję danych
  • Prosty montaż i integracja ze sterownikami SIMATIC S7-1200
  • Kompaktowa budowa o wymiarach 100 x 75 x 30 mm i niska waga około 0,1 kg
  • Wysoka jakość wykonania i trwałość typowa dla produktów SIEMENS
Zastosowanie
Specyfikacja techniczna
  • Model: 6GK7242-5DX30-0XE0
  • Producent: SIEMENS
  • Obsługa protokołu PROFIBUS: Tak
  • Obsługa protokołu CAN: Nie
  • Obsługa protokołu ASI: Nie
  • Interfejs optyczny: Nie
  • Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet: 0
  • Wymiary (W x G x S): 100 x 75 x 30 mm
  • Waga: około 0,1 kg
Gwarancja
FAQ
  • Do jakiego sterownika jest dedykowany ten procesor komunikacyjny?
    Procesor CM 1242-5 jest przeznaczony do zastosowania z sterownikami SIMATIC S7-1200.
  • Czy moduł obsługuje inne protokoły poza PROFIBUS?
    Moduł obsługuje wyłącznie protokół PROFIBUS, nie obsługuje CAN ani ASI.
  • Czy posiada interfejs optyczny?
    Nie, procesor komunikacyjny nie posiada interfejsu optycznego.
  • Jakie są wymiary urządzenia?
    Wysokość 100 mm, głębokość 75 mm, szerokość 30 mm.