Wzmacniacz PA HQM-2500BC 500W
średnia: 0.0  ocen: 0
Ocena - 0.0/5 (0 opinii)
Produkt dostępny!
2 szt.
Wysyłka w 24 h
Model: HQM-2500BC
Kod producenta: 72437
EAN: 5904194150112
Producent: hqm
n n Wzmacniacz PA HQM-2500BC 500Wn Model: HQM-2500BCn n n n n n Najważniejsze cechyn moc wyjściowa: 500W RMSwyjścia linii głośnikowych: 4~16Ω, 70V, 100V6 stref z indywidualną regulacją głośnościwejścia: 3x MIC: 3mV, 600Ω, 3x AUX: 200mV, 10kΩ, 1x USB, 1x slot karty SDwyjścia: 1x AUX: 200mV, 10kΩpasmo przenoszenia: 80Hz – 16kHzwskaźniki LED wysterowania, sygnalizacji błędu, zasilaniatuner radiowy AM/FMtransmisja bezprzewodowa Bluetoothwbudowany wyświetlacz LCD odtwarzacza MP3możliwość montażu w szafie RACK 19 przycisk odgłosu gonguwspółczynnik zniekształcenia THD: <0.5% (1kHz) współczynnik sygnału/szumu (S/N): MIC: 116dB, AUX: 85dBwejście mikrofonowe z funkcją priorytetu (MIC1)zacisk do podłączenia przewodu ochronnegoregulacja: głośności MASTER/AUX/MIC, niskich i wysokich tonów, regulacja poziomu sygnału dla funkcji MUTE dla MIC1zabezpieczenia: przeciwzwarciowe (SCP),przeciążeniowe (OCP), przeciwprzepięciowe (OVP)automatyczne lub ręczne wyszukiwanie stacji nadawczych>chłodzenie wentylatorempilot do obsługi odtwarzacza w zestawiezasilanie: AC 230V/ 50Hzwymiary:482x420x90mm (szer./dł./wys.)n n