średnia: 0.0  ocen: 0
Ocena - 0.0/5 (0 opinii)
Produkt dostępny!
12 szt.
Wysyłka w 24 h
Model: 48.596
Kod producenta: 48.596
EAN: 5901769013117
Blok rozdzielczy-odgałęźny 1-polowy AL/CU 16-95mm2 - Wstęp
Korzyści
  • Uniwersalny montaż - może być zamontowany zarówno płasko, jak i na szynie DIN (TH WLZ35P/95/s).
  • Bezpieczne połączenia śrubowe gwarantujące trwałość i odporność na drgania.
  • Izolacyjna osłona chroni przed przypadkowym dotykiem, zwiększając bezpieczeństwo użytkowania.
  • Prąd znamionowy 245A pozwala na zastosowanie w instalacjach o dużym zapotrzebowaniu na moc.
Zastosowanie
Blok rozdzielczy 1-polowy dedykowany jest do rozdziału energii w instalacjach elektrycznych, w tym dla przewodów aluminiowych (AL) oraz miedzianych (CU) o przekrojach od 16 do 95 mm². Produkt znajdzie zastosowanie w rozdzielnicach przemysłowych, budynkach usługowych oraz mieszkalnych, gdzie wymagana jest bezpieczna i solidna segmentacja zasilania.
Specyfikacja techniczna
  • Producent: ELEKTRO-PLAST Opatówek
  • Model: 48.596
  • Rodzaj: blok rozdzielczy-odgałęźny 1-polowy AL/CU
  • Przekrój przewodów: 16-95 mm²
  • Łączna liczba podłączeń: 2
  • Liczba podłączeń powyżej 25 mm²: 2
  • Prąd znamionowy: 245 A
  • Kolor: szary
  • Sposób montażu: na szynę DIN lub śrubą
  • Rodzaj połączenia: śrubowy
  • Osłona izolacyjna przed dotykiem: tak
  • Wymiary (HxDxS): 86 mm x 49 mm x 21 mm