Zasilacz PoE 24V, 1,25A, 30W Ubiquiti POE-24-30W
średnia: 0.0  ocen: 0
Ocena - 0.0/5 (0 opinii)
Produkt dostępny!
2 szt.
Wysyłka w 24 h
Model: POE-24-30W-EU
Kod producenta: POE-24-30W-EU
Producent: ubiquiti networks
Typ wyjścia zasilacza: PoE 100Mb/s
Napięcie wyjściowe: 24V
Moc zasilacza: 25W