Wczytuję dane...

Pompa Ciepła CLIVET MONOBLOK WiSAN-YME 1 S 4.1 8kW

średnia: 0.0  ocen: 0
Ocena - 0.0/5 (0 opinii)
Produkt dostępny!
62 szt.
Wysyłka w 72 h
Model: WiSAN-YME 1 S 4.1 8kW
Kod producenta: WiSAN-YME 1 S 4.1 8kW
Wysyłka: Wysyłka gratis!
12155.25 PLN - netto
14950.96 PLN - brutto

POMPA CIEPŁA CLIVET MONOBLOK WiSAN-YME 1 S 4.1 8kW

Pompa Ciepła Powietrze-Woda Clivet, moc 8 kW
Energia, komfort i zaawansowane technologie to cechy, które wyróżniają pompę ciepła powietrze-woda marki Clivet o mocy 8 kW. Konstrukcja tej pompy opiera się na technologii inwerterowej, dzięki której zapewnia ona elastyczność w użytkowaniu oraz adaptacyjność do różnych warunków klimatycznych. Wyposażona we wbudowaną grzałkę górnego źródła oraz ekologiczny czynnik R32, jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym warunkom polskiego klimatu
Pompa 8 kW od Clivet nie tylko ogrzewa i chłodzi pomieszczenia, ale również dostarcza ciepłą wodę użytkową, stając się kompleksowym rozwiązaniem dla każdej nieruchomości. Jej cicha praca, wygodny dostęp do podzespołów oraz przyjazna dla użytkownika i instalatora konstrukcja gwarantują najwyższy komfort użytkowania.

WYRÓŻNIKI:
• Pompa 8 kW od Clivet jest wszechstronnym urządzeniem, które nie tylko ogrzewa i chłodzi, ale również dostarcza ciepłą wodę użytkową.
• Urządzenie charakteryzuje się cichą pracą i oferuje wygodny dostęp do podzespołów, ułatwiając tym samym konserwację i serwis.
• Urządzenie objęte jest 5-letnią gwarancją (polska gwarancja produktowa!)
• Wyposażona w bezpłatną aplikację mobilną oraz moduł Wi-Fi, co pozwala na zdalne monitorowanie i kontrolę.
• Pompa posiada aż 9 krzywych grzewczych, co pozwala na precyzyjne dostosowanie do potrzeb użytkownika.
• Pompa bazuje na podzespołach najwyższej jakości, dostarczonych przez renomowanych producentów, co gwarantuje jej długą żywotność i niezawodność.

O PRODUCENCIE
Założona ponad 30 lat temu, włoska firma Clivet rozpoczęła swoją działalność od produkcji agregatów chłodniczych i pomp ciepła. W miarę upływu lat, portfolio firmy rozszerzyło się o innowacyjne produkty, takie jak systemy bazujące na jednostkach dachowych, pompy ciepła z pętlą wodną oraz systemy dedykowane dla sektora rezydencjalnego. W 2016 roku, Clivet dołączył do Grupy Midea, a jego oferta stała się jeszcze bardziej zróżnicowana, obejmując pakiety mono i multi split, pompy ciepła, rozwiązania VRF oraz agregaty chłodnicze.
Systemy Clivet są wysoce cenione w przemyśle za ich specjalistyczne zastosowanie w pracach projektowych i instalacyjnych. Produkty te nie tylko optymalizują inwestycje, ale także obniżają koszty eksploatacji i podnoszą efektywność energetyczną budynków, jednocześnie minimalizując wpływ na środowisko.  

Polecamy