Panel PV 500W JA SOLAR JAM60D41-500/LB_FB-BIF Bifacial Fullblack
Produkt dostępny!
745 szt.
Wysyłka w 4 dni
Model: JAM60D41-500/LB_FB
Kod producenta: JAM60D41-500/LB_FB
EAN: 5904905321909
Producent: Ja Solar
Zbieraj Energię Słońca
Moduł JA Solar JAM60D41 LB Czarny
Dwustronne moduły szkło-szkło z ogniwami typu n | Premium Cells
n-type
Typ ogniwa
26%
Sprawność
Bycium+
Technologia
MBB
Połówkowe ogniwa
Cechy modułów Premium
  • Wyższa generacja mocy i lepsze LCOE
  • Lepszy współczynnik temperaturowy (-0.290%/°C)
  • Zmniejszona degradacja LID (Light Induced Degradation)
  • Lepsza wydajność przy słabym nasłonecznieniu
  • Gwarancja liniowej wydajności +6.3% w stosunku do standardu
Gwarancja: 12 lat na produkt | 30 lat na wydajność
Degradacja: 1% w pierwszym roku | 0.4% rocznie przez 30 lat
Certyfikaty
  • IEC 61215, IEC 61730, UL 61215, UL 61730
  • ISO 9001:2015 Systemy zarządzania jakością
  • ISO 14001:2015 Systemy zarządzania środowiskowego
  • ISO 45001:2018 Systemy zarządzania BHP
  • IEC 62941:2019 System jakości dla produkcji modułów PV
  • Certyfikat CE
DEEP BLUE 4.0
Dwustronne moduły szkło-szkło JAM60D41 LB z ogniwami typu n
Parametry mechaniczne
  • Typ ogniwa: Monokrystaliczne
  • Waga: 27.3kg
  • Wymiary: 1953±2mm × 1134±2mm × 30mm
  • Szkło przednie/tylne: 2.0mm/2.0mm
  • Otwory drenażowe: 4 miejsca
  • Otwory montażowe: Typ A & B
  • Kabel: 4mm² (IEC), 12 AWG (UL)
  • Puszka przyłączeniowa: IP68, 3 diody
  • Złącze: MC4-EVO2
  • Pakowanie: 36szt/paleta, 864szt/kontener 40HQ
Parametry elektryczne (STC)
PARAMETR 485/LB 490/LB 495/LB 500/LB 505/LB 510/LB
Moc maksymalna (Pmax) [W] 485 490 495 500 505 510
Napięcie jałowe (Voc) [V] 43.25 43.45 43.65 43.85 44.05 44.25
STC: Natężenie promieniowania 1000W/m², temperatura ogniwa 25°C, AM1.5G
Warunki pracy
  • Maksymalne napięcie systemu: 1500V DC
  • Temperatura pracy: -40°C ~ +85°C
  • Maksymalny bezpiecznik: 30A
  • Maksymalne obciążenie: 5400Pa (przód), 2400Pa (tył)
  • NOCT: 45±2°C
  • Dwustronność: 80%±10%