Redukcja korytka 100mm 50mm 42mm RKLL100/50H42 144510
średnia: 0.0  ocen: 0
Ocena - 0.0/5 (0 opinii)
Produkt dostępny!
7 szt.
Wysyłka w 24 h
Model: 144510
Kod producenta: 144510
EAN: 5900993073690
Producent: Baks